Spełnione marzenia:

Kompleksowa oferta organizacji ślubu i wesela

Z nami Twoje marzenia są w zasięgu ręki…

Od 2005 roku robimy wszystko, by spełnić każde Wasze życzenie. Ogromne doświadczenie, którym możemy się z Wami dzielić sprawia, że Wasze przyjęcia są perfekcyjnie zaplanowane i dokładnie takie, jak sobie wymarzyliście.

Nasz styl – to Wasz styl – małe czy duże, boho czy glamour? Powiedzcie nam czego pragniecie i puśćcie wodze fantazji… reszta w naszych rękach.

Będziemy Waszymi osobistym konsultantami ślubnymi, którzy przeprowadzą Was przez ocean ślubno-weselnych przygotowań. Doradzimy o co zadbać, aby Wasz ślub i wesele były takie, jakie sobie wymarzyliście.

Zyskujecie wiele korzyści:

Nie musicie się bowiem martwić o:

  • szukanie i przeglądanie ofert – dostajecie propozycje wyselekcjonowanych firm i oferty dopasowane do swoich potrzeb i możliwości,
  • negocjowanie warunków umów – każdą umowę wedding planner negocjuje dla Was i przedstawia Wam ostateczną wersję,
  • to, że poświęcicie czas na dojazdy i spotkania z poszczególnymi podwykonawcami – wszystko bowiem załatwicie w jednym miejscu, z jedną osobą, a bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy pozwoli Wam zminimalizować ilość spotkań osobistych,
  • to, że pogubicie się w gąszczu spraw do załatwienia – Wasz doradca ślubny o wszystkim przypomni i będzie czuwał nad przebiegiem przygotowań,
  • to, że na weselu wszystko będzie na Waszej głowie – to zadanie konsultantki ślubnej. Wy tego dnia macie się przede wszystkim bawić.

Dla kogo jest ten pakiet?

Dla osób, które cenią swój czas

Ten pakiet kierujemy do osób, które cenią swój czas i chciałyby zlecić przygotowania kompleksowo.
W tej opcji wedding planner jest z Wami od początku przygotowań do Dnia Ślubu i Wesela.

Skład tego pakietu jest dostosowany do indywidualnych potrzeb – może on obejmować przygotowania poczynając od szukania sali, poprzez zamówienie wszystkich usług, a kończąc na obecności wedding plannera podczas ślubu i wesela.

Na ten pakiet składa się ponad 30 głównych punktów, które w zależności od Waszych oczekiwań i potrzeb, są rozbudowywane o kolejne elementy realizacji.

Chcesz poznać punkty? Wypełnij krótki formularz!

Kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub emailowego.
Znajdziesz nas również na Instagramie i Facebooku!

Wypełnij formularz, aby poznać wstępną ofertę.