W branży ślubnej od 2005 roku

Uwielbiamy to robić!

Od końca 2005 roku organizujemy śluby i wesela, i uwielbiamy to robić. W roku 2013 postanowiliśmy stworzyć własną markę, która spełnia Wasze marzenia. Kluczem do sukcesu jest świadomość tego, że trzeba lubić pracować w usługach.

Trzeba czuć, że Wasze jest ważniejsze, niż nasze; że zadowolenie Klienta jest priorytetem i że nasza życzliwość, i empatia w stosunku do Was, to nieodłączny element pracy – nawet jeśli w czasie koordynacji pracujemy już 17-tą godzinę.

Do minimum skracamy dystans pomiędzy Wami a nami, jednocześnie zachowując profesjonalizm. Otwarcie mówimy o tym, jak będzie wyglądała nasza współpraca. Dlatego, co roku możemy cieszyć się kolejnymi pięknymi realizacjami.

Co nas wyróżnia?

Indywidualne podejście

Będziemy Waszymi osobistymi doradcami ślubnymi, którzy przeprowadzą Was przez ocean ślubno-weselnych przygotowań i zawiłości. Doradzimy o co zadbać, aby Wasz ślub i wesele były takie, jakie sobie wymarzyliście.

W pracy skupiamy się na zbudowaniu z Wami jak najlepszych relacji, byśmy mogli rozpoznawać Wasze potrzeby i pragnienia zanim jeszcze zdążycie je głośno wypowiedzieć. Bez tego nie byłoby możliwe perfekcyjne przygotowanie uroczystości Waszym marzeń.

Do każdej realizacji podchodzimy bardzo indywidualnie, ponieważ każda Para Młoda ma własne pomysły, oczekiwania i…fantazje.

Prywatnie

Jesteśmy małżeństwem

Prywatnie, jesteśmy małżeństwem i parą z ponad 20 letnim stażem. Nasza rodzina, to córka, która również uwielbia Wasze wesela i czarno biała kotka Kicia.

Kochamy dobre jedzenie i podróże, dlatego każdą wolną chwilę przed i po sezonie spędzamy na ich planowaniu. A tak dokładniej – planuje je Magda, bo planowanie ma we krwi.

Kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub emailowego.
Znajdziesz nas również na Instagramie i Facebooku!

Wypełnij formularz, aby poznać wstępną ofertę.