Gosia i Damian

Dzięki Weselu z Fantazją spełniliśmy swoje marzenie o idealnym ślubie i weselu.

Tak, to właśnie Wesele z Fantazją sprawiło, że nasze zmartwienia które pojawiały się już rok przed Naszym wymarzonym dniem, zniknęły. A mianowicie... mieliśmy spore zamieszanie logistyczne, Ja z okolic Rzeszowa, Mąż z okolic Opoczna, mieszkamy obecnie w Warszawie, a impreza w Kozienicach.

Niezła mieszanka. Trochę Nas to przerażało, nieznany grunt, mało wolnego czasu i zero wizji. Na szczęście w porę poznaliśmy Magdę... w dość zaskakujący sposób... ale to zostawimy tajemnicą :)

Najważniejsze, że spadła nam z nieba ;) Od początku bił od niej profesjonalizm, opanowanie i pewność siebie. Ciągłe rady i wiedza pozwalały zbić napięcie, które od czasu do czasu zaglądały do Nas:) Nie musieliśmy się o nic martwić... dosłownie o nic :) Idealnie wiedzieliśmy co... gdzie... kiedy... jak... skąd... dlaczego... co mnie, jako kobietę, która lubi mieć wszystko poukładane i dopięte na ostatni guzik bardzo uspokajało:)

To był tak piękny dzień, dosłownie tak jak sobie go wymarzyliśmy, Madzia nie pozwalała nam nawet przez chwile myśleć że może być inaczej... z resztą Jej czujność i zaangażowanie sprawiły, że zajęliśmy się w zasadzie sobą, gośćmi i dobrą zabawą.

Wszystkim parom, które są co raz bliżej swojego wymarzonego dnia polecamy pomoc Wesela z Fantazją... zapewniamy że sprawią, aby ten dzień był wyjątkowy i magiczny. Przynajmniej u Nas taki był.

Gosia i Damian

Zobacz Galerię Zdjęć Gosi i Damiana

DMC Firewall is a Joomla Security extension!