Monika i David

Decyzja o podjęciu współpracy z Wesele z Fantazją przy organizacji naszego ślubu i wesela okazała się najlepszą z możliwych!

Pani Magda ma głowę pełną pomysłów i znajduje odpowiedź na każdą weselną zachciankę. Ma wyważone sugestie, które dopasowuje do oczekiwań i budżetu Pary Młodej. Jest pełna cierpliwości, a jej profesjonalizm dało się odczuć na każdym etapie naszej współpracy. Poza tym można jej zaufać kiedy samemu do końca nie wie się czego się chce, ma po prostu bardzo dobry gust :)

Jest skrupulatna i bardzo dokładna w dogrywaniu wszystkich szczegółów. Nie zawiodła nas w najmniejszej nawet sytuacji, zawsze punktualna i przygotowana na każdą okoliczność. Szczerze i uczciwie doradzała nam w czasie przygotowań. Ponadto jest przesympatyczną i bardzo ciepłą osobą. Jej obecność w tym ważnym dla nas dniu pozwoliła nam w pełni i bezstresowo cieszyć się każdą chwilą. Jej pomoc w dużej mierze docenili także nasi rodzice, którzy na początku nie byli przekonani do współpracy z Konsultantką. Dużo ciepłych słów dotyczących całej organizacji otrzymaliśmy też od gości weselnych.

Krótko mówiąc, nasze wesele dzięki Weselu z Fantazją było WYMARZONE.

Monika i David

Zobacz Galerię Zdjęć Moniki i Davida

DMC Firewall is a Joomla Security extension!