Anna i Krzysztof

Madziu, wiemy, że nie byliśmy "najłatwiejszymi" klientami, delikatnie mówiąc... Za to Ty jesteś najlepszą Konsultantką, jaką można sobie wyobrazić... Z naszej strony chroniczny brak czasu, co chwila zmiana koncepcji, czasem brak przekonania do Twoich pomysłów... Z Twojej zaś strony zawsze uśmiech, cierpliwość, elastyczność, pomysłowość i pełne zaangażowanie, aby wszystko odbyło się po naszej myśli :)

Pomijamy, że w najważniejszym dniu naszego życia nie musieliśmy martwić się niczym poza tym, jak bawią się nasi Goście, bo Ty pilnowałaś nawet najdrobniejszych detali...

Pomijamy, że tuż przed ślubem rozmawiałam z Tobą zdenerwowana do granic, bo coś tam się nie układało i żaliłam się Tobie, że to się nie uda, że wesele nie wyjdzie, a Ty spokojnie mnie przekonywałaś, że będzie pięknie...I rzeczywiście było pięknie :)

Pomijam, jak na dwie godziny przed ceremonią mój mąż zadzwonił do Ciebie, że nie mamy jakieś tam rzeczy, a Ty powiedziałaś, że owszem, mamy. I rzeczywiście mieliśmy, bo Ty ją załatwiłaś...;)

Za to Ci dziękujemy!
I za Twój czas poświęcony na to, żeby to był naprawdę najpiękniejszy dzień naszego życia.
I za Twoją niezłomną wiarę, że to będzie najpiękniejszy dzień naszego życia. Czasem w tym całym rozgardiaszu, jakim są przygotowania ślubne wydawało nam się, że tylko Ty w to wierzysz...;) Na szczęście znowu miałaś rację! ;)
I za moc wzruszeń i super fajerwerki! :)
I za najpiękniejszą dekorację ślubną prosto z serca...

Zobacz galerię zdjęć z realizacji Anny i Krzysztofa

Our website is protected by DMC Firewall!