Marta i Andrzej

Jakbym miała opisać referencje dla Magdy Sotomskiej w jednym zdaniu, napisałabym: WŁAŚCIWY CZŁOWIEK NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU.

Wiem, że gdyby nie Magda, ślub na pewno nie odbyłby się bez jakiejś wtopy. Magda mimo, że była już w baaaaaardzo zaawansowanej ciąży dopilnowała wszystkiego z zegarmistrzowską dokładnością, a nie miała dużo czasu.

Ponieważ nie chciała żeby udzieliła się nam nerwowość, to zawsze mówiła „spokojnie mamy czas”, a na drugi dzień już miałam niezbędne informacje na mailu.

Mam nadzieję, że nie byłam specjalnie trudną klientką, ale były rzeczy które trzeba było zmieniać na bieżąco. Magdę w takich sytuacjach cechował ogromny spokój, a w słowach totalna „bezproblemowość”, nie było dla niej rzeczy nie do załatwienia i jeszcze długo nie zapomnę zwrotu „Spokojnie Martusiu wszystko da się załatwić” (miałam tą przyjemność i byłyśmy po imieniu - chylę czoła).

O każdej porze dnia i „nocy” była do naszej dyspozycji, mieliśmy tego świadomość i może dlatego nie nadużywaliśmy tego zbyt często.

Pamiętam jak już po ślubie dowiedziałam się, że samochód którym mieliśmy jechać do ślubu przed uroczystością się popsuł, (samochód ten był jedną z niewielu rzeczy, które wybrał mój mąż a ja nie miałam na to wpływu) Magda żeby go nie zawieść „wykopała spod ziemi” Pana Szaję, który swoją super furą jechał do nas - do Warszawy z Giżycka, i to była mega szybka akcja.

Podczas rozmowy z Magdą i ustalaniu jakichkolwiek szczegółów od początku wiedziałam, że ustalam swój własny ślub i wesele, z pełną kulturą wybijała mi z głowy pomysły całkiem niedorzeczne, a sama była jak taki dobry duszek na ramieniu podpowiadający doskonałe pomysły. Magdę cechuje bardzo dobra organizacja pracy, ogromna samodyscyplina i doskonała komunikacja na każdym poziomie . Dało się poznać, że posiada bardzo szeroką wiedzę na temat tego co robi i pełen wachlarz kontaktów do specjalistów, którzy na jej życzenie robili rzeczy z dnia na dzień.

Co dla mnie było najważniejsze (ponieważ jestem osobą bardzo zapracowaną) miałyśmy bardzo dobry kontakt mailowy i telefoniczny.

Z czystym sumieniem polecam każdemu usługi Magdaleny Sotomskiej

DMC Firewall is a Joomla Security extension!