Monika i Kamil

Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecamy...

A tak na poważnie. Wystawiliśmy Magdę na próbę cierpliwości, ponieważ należymy do osób z dystansem do siebie, a co za tym idzie Magda musiała zmierzyć się z naszym podejściem do ludzi i świata. I stanęła na wysokości zadania (nie kradnie wódki, nie podbiera kwiatów, nawet oszczędziła wszystkie świeczki na stołach - Kamil).

Mieliśmy blisko 10 miesięcy na organizację. Praktycznie dzień po dniu prowadziła nas za rękę (Monikę prowadziła - Kamil). Od najbardziej sztampowych i oczywistych spraw, po tak drobne detale (a jestem pedantką) jak niespodzianka dla Pań w damskiej łazience ;)

Współpraca z "Zaciszem" czyli naszym miejscem wesela nie należała do najłatwiejszych i nieocenione było jej podejście i dźwignięcie tej odpowiedzialności. Magda w dniu wesela od rana przebywała na sali (ustawiała, dekorowała, nadzorowała i nawet poradziła sobie z potknięciami Zacisza wzorowo). W tym czasie wysyłając do nas swoją asystentkę (Aneta! Pozdrawiamy i dziękujemy!).

Magdę wybrałam na jej warsztatach, których poziom mnie bardzo miło zaskoczył i zdecydowaliśmy się na nawiązanie współpracy właśnie z taką osobą. Bardzo nam pomogła jej obsługa, zaangażowanie (mega), wieloletnie doświadczenie i nie wyobrażamy sobie organizacji ślubu na takim poziomie bez jej pomocy.

Naprawdę widać, że jest to dziewczyna z powołaniem do tak niedocenianego jeszcze w Polsce zawodu "weddingplanerki"!!! Jeśli chcecie bez stresu przejść przez ten najważniejszy dzień w życiu i mieć pewność, że o niczym nie zapomnieliście decydujcie się na Madzie!

Zobacz galerię zdjęć z realizacji Moniki i Kamila

Dziękujemy
Z pozdrowieniami
Monika i Kamil

Our website is protected by DMC Firewall!