Monika i Kuba

Marzenia się spełniają!!! Nasz ślub i wesele - cudowny dzień. Wszystko się udało i przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Sami nie zorganizowalibyśmy takiej imprezy.

Na szczęście, w gąszczu nie spełniających naszych oczekiwań i nie słuchających naszych potrzeb konsultantów ślubnych, znaleźliśmy Magdę. Od samego początku współpracy wszystko wspaniale się układało - każdy wybór czy decyzja miały swój czas i miejsce, każdy element był przemyślany i zaplanowany.

Magda SŁUCHAŁA naszych marzeń, oczekiwań i pomysłów, a potem zamieniała je w rzeczywistość. Będziemy polecać Magdę wszystkim znajomym. I nasi goście również, bo mówili, że nigdy w życiu nie byli na tak wspaniałej imprezie. Wszystko było dopięte na ostatni guzik, a mogliśmy sobie leżeć, odpoczywać i zbierać siły na przyjęcie. Na weselu zaś naszym jedynym zadaniem było się dobrze bawić, bo całą resztą zajmowała się Magda. Jeżeli chcecie mieć idealne wesele, to nie zastanawiajcie się. Wybierzcie Wesele z Fantazją !!! Magda jest najlepszą organizatorką.

Zobacz galerię zdjęć z realizacji Moniki i Kuby

Monika i Kuba

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd