Ania i Rafał

Czytając różne opisy przygotowań do ślubu i wesela miałam wrażenie, że jest to coś strasznego. Spotkaliśmy się nawet z opinią, że jedyny raz kiedy para chciała się rozstać, to było właśnie w trakcie przygotowań do ślubu. Po spotkaniu z takim opisami myśleliśmy, że w takim razie my robimy coś nie tak, skoro jest to najfajniejszy okres w naszym związku.

Dużo śmiechu i radości, a to wszystko dzięki Magdalenie Sotomskiej, która wprowadzała w każdy etap przygotowań ład i porządek. Dzięki niej z chaosu wyłonił się nasz ślub i wesele - takie jakie chcieliśmy: na luzie, bez nerwów i szarpaniny. No i bez zbędnych kosztów, które rozrzutna Panna Młoda z chęcią by generowała, ale dzięki Magdzie zamknęliśmy się w budżecie - co również łatwe do dopilnowania nie było.

Jeśli chodzi o stres przed ślubem - o to wszyscy się nas pytali - podczas rozwożenia zaproszeń, wieczoru kawalerskiego i panieńskiego, dzień przed ślubem lub chociażby w dniu ślubu rano. Nikt nie mógł uwierzyć, że kompletnie się niczym nie martwimy. To również zasługa Magdy i jej organizacji. Byliśmy na wszystko przygotowani, o wszystkim wiedzieliśmy i wiedzieliśmy dokładnie jak mamy się zachować w danej sytuacji. Magda przygotowała nas na każdą okoliczność i dzięki niej nic nas nie zaskoczyło. Nie wydarzyło się nic, podczas całego ślubu i wesela, na co nie bylibyśmy przygotowani.

O tym, że warto było zatrudnić Magdę w pełnym pakiecie, również z obecnością na sali przekonaliśmy się w momencie wznoszenia toastu. Patrzyliśmy na wszystkich gości, świadków, rodziców i każdy miał swoje oczekiwania odnoście wesela i pary młodej. Wiedzieliśmy, że naszym zadaniem jest zabawiać gości i sprawić, żeby każdy czuł się dobrze. Jedynie Magda nie miała wobec nas żadnych oczekiwań, stała w rogu gotowa służyć nam pomocą i radą, w pełni nastawiona na nasze oczekiwania, gotowa nieść nam pomoc w każdej chwili i sprawiać, żebyśmy czuli się wyjątkowi.

Dziękujemy Madziu, za to że z nami byłaś, wspierałaś i dodawałaś otuchy. Dzięki Tobie cały okres przygotowań, jak i dzień zaślubin, wspominamy z radością i łezką w oku. Dziękujemy, że przygotowałaś nam warunki do dobrej zabawy i zajmowania się tylko tym co fajne, a to co żmudne i nudne brałaś na siebie. Jesteś idealną organizatorką, która jest dla swoich klientów a nie odwrotnie.

Jeśli jeszcze się zastanawiacie nad zatrudnieniem Magdy to niepotrzebnie. Z tą organizatorką będziecie mieć wszystko na czas, bez stresu i z dużą dozą humoru i frajdy z całej organizacji. A chyba nikt nie chce podczas wspominania najważniejszego dnia w życiu pamiętać o bałaganie organizacyjnym, kłopotach w wyborze podwykonawców, niedomkniętym budżecie czy problemach na sali. Magda to jest ten element wesela, który jest najpotrzebniejszy.

Nawet najlepsza orkiestra nie zagra bez dyrygenta…

Zobacz galerię zdjęć realizacji Ani i Rafała

Ania i Rafał

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd