Justyna i Maciej

Magda to kreatorka marzeń!

Organizacja niestandardowego ślubu, w tak krótkim czasie, to nie lada wyzwanie. Nie mogłoby to mieć miejsca, gdyby nie Magda. To ona sprawiła, że nasze marzenie się spełniło z nawiązką. Chcieliśmy mieć ślub plenerowy w oryginalnym miejscu, z ogrodem, piękną scenerią, a jednocześnie wszystkimi udogodnieniami.

Magda znalazła nam piękne miejsce i nadała mu niepowtarzalny charakter. Ma niesamowity zmysł estetyczny. Sprawiła, że wszystko wyglądało przepięknie.

Pomimo, że nie umiałam Magdzie powiedzieć dokładnie o czym marzę, wystarczyło pokazać kilka zdjęć jako inspiracje, a ona wykreowała z tego miejsce moich marzeń. Dodatkowo pomyślała dosłownie o wszystkim. Nigdy w życiu nie wpadlibyśmy na to, żeby w tak drobnych szczegółach zaplanować ten dzień.

Nie sądziłam, że w dniu ślubu można być zrelaksowanym, że nic nie zakłóca Twojego spokoju i że w czasie przyjęcia zajmujesz się tylko gośćmi i zabawą. Nikt nie zawracał mi głowy pytaniami, wszystkim zarządzała Magda. To bardzo przyjemne uczucie. Cała rodzina była zachwycona pięknym plenerem, przyjęciem i dopracowaniem najmniejszych szczegółów. Nawet mój mąż, nienawidzący wesel i innych imprez, dobrze się bawił. Powiedział na koniec, że to było najlepsze wesele na jakim był.

To właśnie wyróżnia Magdę - świetna organizacja, dbałość o szczegóły i niesamowity zmysł estetyczny. Jeśli się zastanawiacie czy warto korzystać z pomocy konsultanta, odpowiadam TAK, koniecznie z „Wesele z Fantazją”. Gdyby ktoś chciał porozmawiać osobiście na temat współpracy z „Wesele z Fantazją” poproście Magdę o numer telefonu do nas.

Zobacz galerię zdjęć z realizacji Justyny i Macieja

POLECAMY!
Justyna i Maciej

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd