Malwina i Mani

W zeszłym roku Magda stanęła przed wyzwaniem związanym z organizacją Polsko-Angielsko-Irańskiego wesele. Naszego wesela! I jeśli ktoś się zastanawia czy można bez bólu, problemów i zbyt dużego wysiłku zorganizować wesele mieszkając w innym kraju, to mogę zagwarantować: "Tak, o ile ma się Magdę jako prawą rękę!". Możemy z mężem podsumować to krótko: powiedz Magdzie, a rzecz się stanie! To nie magia, tylko doskonała organizacja i doświadczenie.

Ale po kolei...

Z mężem najpierw znaleźliśmy salę naszych marzeń, a potem to już było Wesele z Fantazją. Nie trzeba było szukać w internecie podwykonawców, pytać po znajomych kto ma sprawdzonego florystę czy cukiernika, czy szukać na ślepo. Wiedzieliśmy, że jeśli Magda poleca, to możemy spokojnie zaufać. I tak było za każdym razem!

Kilka miesięcy przed ślubem wszystko miało ogólny kształt, my wiedzieliśmy czego chcemy (mniej więcej), a Magda dopytywała gdy coś było niejasne. I to jest klucz do sukcesu - wiedzieć czego się chce i to przekazać Magdzie. Wtedy nie ma żadnych problemów. Trzeba się liczyć z tym, że Magda zadaje pytania, dużo pytań, ale tylko w ten sposób była w stanie zrozumieć naszą wizję i ją zrealizować.

Ostatni tydzień przed ślubem to już było dopinanie szczegółów. A w dniu ślubu - mogę z ręką na sercu powiedzieć, że miałam tylko jedno w głowie " Dzisiaj będzie cudowny dzień!". Z mężem mieliśmy ten komfort, pewność, że co by się nie działo, waliło, paliło, zgubieni goście, rozdarta sukienka, więdnąca butonierka - to Magda jest tuż, tuż, zawsze gotowa przyjść na ratunek (uwierzcie mi, w jej magicznym kuferku jest wszystko!). I to dzięki pewności, że nie musimy się tym wszystkim martwić, o wszystkich myśleć, mogliśmy przeżyć najwspanialszy dzień z uśmiechem na twarzy od rana do rana!

Dziękujemy, to za mało, żeby docenić to co Magda dla nas zrobiła. Radość i spokój w dniu ślubu to coś bezcennego, co zawdzięczamy „Wesele z Fantazją” - fantastycznej koordynacji przygotowań i przebiegu wesela.

Zobacz galerię zdjęć z realizacji Malwiny i Mani'ego

Malwina i Mani

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd