Marta i Tomek

Wiele razy słyszałam, że przygotowania do wesela to piękny czas. Jak rozpoczęłam swoje i pojawiło się mnóstwo pytań, to od razu pomyślałam, że ludzie nie wiedzą co mówią.

Skąd miałam wiedzieć o czym należy bezwzględnie pamiętać a bez czego będziemy w stanie się obejść w tym jedynym dniu, kiedy należy myśleć o sali, kiedy o limuzynie, jak wybrać dobrą orkiestrę czy fotografa, a kiedy jest właściwy czas na zamawianie kwiatów czy zaproszeń i ile to wszystko powinno kosztować? Wtedy zadzwoniłam do Magdy i wszystko stało się prostsze. Ona wie wszystko - co? gdzie? kiedy i dlaczego? W mojej ocenie, jak również w ocenie mojego męża, Magda była naszym Aniołem Stróżem. Zawsze w pogotowiu, jak trzeba było to przypomniała, doradziła. Dzięki niej mogliśmy spokojnie oczekiwać na ten dzień, bez obaw, że coś przeoczymy i co więcej uważamy, że tylko dzięki Niej wszystko przebiegło zgodnie z planem.

PS. Z taką perfekcjonistą jak ja trudno się współpracuje, ale Magda poradziła sobie idealnie.Jeśli mnie oczarowała to śmiem twierdzić, że to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.

Z całego serca gorąco polecamy !!!

Marta i Tomek

DMC Firewall is a Joomla Security extension!