Konsultacje

Gdy już wygodnie zasiądziecie na kanapie, a w rękach będziecie trzymali aromatyczną kawę, wtedy zaczną się nasze konsultacje.

Jest to spotkanie z doradcą ślubnym, podczas którego omawiamy krok po kroku przygotowania do ślubu i wesela, sporządzamy wspólnie kosztorys oraz plan przygotowań.  Opowiadacie mi o swoich marzeniach, a ja pomagam Wam przełożyć te marzenia w konkretne rozwiązania.

Jeśli brakuje Wam pomysłów, wówczas konsultacje, to czas na ich przedstawienie, wskazanie ciekawych rozwiązań oraz wielu cennych wskazówek (związanych z umowami czy formalnościami).

Otrzymujecie  w formie plików notatki z takiego spotkania, które w łatwy i przejrzysty sposób pozwolą Wam wracać do nich podczas przygotowań. Znajdziecie w nich także namiary do firm, z którymi współpracuję (nie pośredniczę w kontakcie z nimi).



W trakcie całych przygotowań doradca ślubny jest do Waszej dyspozycji, jeśli pojawią się jakieś pytania czy wątpliwości. Możecie kierować do niego zapytania w formie mailowej lub telefonicznie. Dzięki temu macie poczucie, że cały czas profesjonalista czuwa nad Wam podczas organizacji tego szczególnego Dnia.

 Jeśli nie macie możliwości spotkać się osobiście z przyjemnością poprowadzę dla Was konsultacje on-line.

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd