Koordynacja

Wiemy, że przeszliście długą drogę od przygotowań do tego ważnego dnia, jakim jest Dzień Waszego Ślubu.

Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo chcecie, by ten dzień był wyjątkowy i najpiękniejszy. By wszystko odbyło się tak, jak sobie zaplanowaliście.

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom oferujemy usługę Koordynacji Ślubu i Wesela.

 

Pozwól nam zająć się każdym najdrobniejszym szczegółem.

Pozwól sobie, na niczym nie zmąconą, radość tego Dnia...

...Waszego Dnia.


 

Pakiet Koordynacja obejmuje:

  • Konsultacje przedweselne - spotkanie 6-4 tygodni przed ślubem i dokładne omówienie przebiegu uroczystości, a także wesela, ze szczególnym zwróceniem uwagi na często pojawiające się problematyczne kwestie.

  • Przygotowanie scenariusza dnia ślubu – ramowy rozkład dnia, godziny rozpoczęcia pracy podwykonawców (wizażystka, auto, foto, video, florystka, oprawa muzyczna, autokary itp). Opracowujemy go wspólnie z Parą Młodą uwzględniając ich oczekiwania i wyobrażenia, ale kierując się także naszym doświadczeniem.

  • Skontrolowanie realizacji dekoracji, dekoracji kwiatowych oraz menu z założeniami z umów/ustaleń, a także innych podwykonawców obsługujących uroczystość.

  • Dbanie o przygotowanie Sali – zgodnie z wytycznymi Pary Młodej. Tego dnia my odpowiadamy za ułożenie winietek, rozłożenie menu czy prezencików dla gości. Dbamy także o prezenty dla Rodziców czy Świadków. Jesteśmy tego Dnia do Waszej dyspozycji tak, byście niczym nie musieli się zajmować.

  • Rozliczenia gotówkowe z podwykonawcami (w imieniu klientów) – najczęściej auto, florystka, zespół oraz każdy z podwykonawców, który rozlicza się gotówkowo w dniu przyjęcia. Odpowiednio odliczona kwota zostaje przekazana podwykonawcy, a odbiór gotówki jest zawsze kwitowany  na umowie.

  • Koordynację ślubu i wesela - zapewnioną przez dwie osoby – jedna swoją obecność rozpoczyna od przygotowań w domu, poprzez Uroczystość oraz odprawienie wszystkich gości i Pary Młodej na salę. Druga osoba zaś rozpoczyna swoją pracę na sali weselnej i kończy ok. 1.00 - 1.30 w nocy.

  • Reagowanie na bieżące problemy, zapytania, potrzeby gości podczas wesela - jeśli mimo naszych wielkich starań pojawią się jakieś nieprzewidziane sytuacje, staramy się jak najszybciej je rozwiązać. Jesteśmy także do dyspozycji gości w przypadku wszelkich pytań.

W dniu ślubu i wesela jest wiele mniejszych, drobniejszych szczegółów, którymi się zajmujemy, zawsze czyniąc to dyskretnie i z uśmiechem na ustach.

Jeśli chcilelibyście, by koordynator był z Wami przez cały weekend i zdjął z Waszych barków, najmniejszy nawet obwiązek tych szczególnych Dni,  poproście o ofertę na pakiet rozszerzony.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!